Dzień Nauczyciela 2016

14 października 2016r. nauczyciele obchodzili swoje święto w szkole. Z tej okazji została przygotowana uroczysta akademia przez uczniów klas II, III, IV, V i VI-tych pod kierunkiem Pań mgr Katarzyny Kroj, mgr Małgorzaty Garus i mgr Aleksandry Jóźwik. Wspaniale zaprezentował się również Szkolny Chór, w skład którego weszli nowi uczniowie z klas IV-tych.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor mgr Jolanta Sadowska życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom uczniów szczęścia i radości z wykonywanej pracy, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów. Z rąk pani Dyrektor nauczyciele oraz pracownicy otrzymali również Nagrodę Dyrektora za rzetelną pracę na rzecz szkoły.

 

 

Wyróżnieni nauczyciele to : mgr Joanna Grygiel, mgr Barbara Grynicz, mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Joanna Henkel, mgr Ewa Janik, mgr Aleksandra Jóźwik, mgr Anna Kalyta, Pani Krystyna Koper, mgr Dorota Krajewska, mgr Katarzyna Kroj, mgr Dorota Podsiadlik, mgr Bożena Prus-Kot, mgr Katarzyna Stącel oraz mgr inż. Beata Turos.

Wyróżnieni pracownicy szkoły: Zofia Burdalska,Agata Ditman, Agnieszka Gronek, Joanna Gruszka, Ryszard Karbowiak, Izabela Królczyk, Beata Panek, Marcel Róża, Anna Saft, Iwona Sitnik oraz Hieronima Świerzewska.

 

Z grona naszych nauczycieli Pani: mgr Anna Kalyta otrzymała również Nagrodę Prezydenta miasta Bytomia.

 

Kwiaty na ręce Pani Dyrektor złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)