Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

 

 

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 37 - jako jedna z 7 szkół w Bytomiu - będzie realizowała projekt: "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych".

 

Celem tego projektu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów, podejmowanie przedsięwzięć w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa, wzmacnianie potencjału i roli bibliotek szkolnych, a także uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych oraz lektur szkolnych.

 

Szkoła na zakup książek wyda w sumie 15 000,00zł.

 

Podobnie jak przy projekcie "Książki naszych marzeń" - przeprowadzone zostaną Szkolne Wybory Książek - co ułatwi sporządzenie listy zapotrzebowania czytelników biblioteki szkolnej.

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)