Warsztaty kulinarne w restauracji "Mustang"

 

 

 

27 marca 2017r. byliśmy w restauracji "Mustang". Przywitał nas szef kuchni i opowiedział skąd pochodzi pizza. Potem kucharz pokazał z jakich składników wyrabia się ciasto. Następnie otrzymaliśmy po jednej kulce ciasta i zaczęliśmy je wałkować. Gdy ciasto było wystarczająco cienkie nakładaliśmy różne składniki: sos pomidorowy, ser, szynkę, pomidory, kukurydzę. Każdy nakładał na swoja pizzę takie składniki jakie lubi. Gdy pizza się piekła rysowaliśmy przybory, które potrzebne są w kuchni. Potem każdy skonsumował swoją pizzę ze smakiem. Na koniec dostaliśmy dyplomy ukończenia kursu małego pizzermana. Najbardziej podobało nam się to, że mogliśmy sami zrobić pizzę.

Klasa IIIa

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)