MAM TALENT 2017 - FINAŁ

 

 

28 kwietnia 2017r. odbył się konkurs talentów MAM TALENT 2017 - III edycja szkolna. W konkursie zaprezentowali swoje różnorodne talenty uczniowie klas I-VI. Były tańce, śpiew, pokaz na szczudłach, siłowanie na rękę oraz talenty plastyczne. Jury złożone z przedstawicieli Rady Pedagogicznej oraz Samorządu Szkolnego oceniało oryginalność występu, technikę wykonania, dobór podkładu muzycznego, ogólny wyraz artystyczny, kreatywność, estetykę stroju i rekwizytów.

 

Ostateczne wyniki konkursu:

klasy I-III:

I miejsce ANNA STASKA kl. 2c (śpiew)

II miejsce Zespół z kl. 3a (taniec)

III miejsce Weronika Paszek kl. 3c (taniec) oraz Oliwia Sobota z kl. 2c (taniec)

 

WYRÓŻNIENIA:

Martynka Krajewska kl. 1a, Bartek Wojdacz kl. 1a, Wiktoria Caban i Zuzanna Adamik kl. 1a, Hanna Cieniawska i Natalia Orzełowska kl.3b, Amelia Harwig, Judyta Słabowska i Wiktoria Jasik z kl. 2b oraz Angelika Kowalczyk kl. 2c.

klasy IV-VI

I miejsce Paulina Zgaślik kl. 6b (taniec) oraz Marcelina Stefańska kl. 6a (taniec)

II miejsce Zespół z kla IV a i Va (taniec)

III miejsce Ewa Pochała kl. 4a i Maja Bohlig kl. 4a (taniec)

 

WYRÓZNIENIA:

Roksana Duma kl. 5a oraz Kinga Bulka z kl.4a i Klaudia Ogerman z kl. 4a.

 

 GRATULUJEMY!!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród!

 

Organizatorzy: mgr Katarzyna Stącel oraz Samorząd Szkolny.

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)