Festyn szkolny 2017

Szanowni Państwo!

Składamy gorące podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzeniu festynu szkolnego pod hasłem „Moja szkoło, mamo, tato przywitajmy razem lato”. Wasza życzliwa pomoc przybrała różne formy, każdą z nich bardzo doceniamy i jesteśmy wdzięczni! Dzięki Państwa bezinteresownemu wsparciu nasz festyn sprawił wiele radości całej społeczności szkolnej i okolicznym mieszkańcom oraz przyniósł dochód, dzięki któremu będziemy mogli poszerzyć bazę dydaktyczną naszej szkoły, a zarazem był szansą promocji szkoły w środowisku lokalnym!

Serdecznie więc dziękujemy wszystkim, którzy:

• dostarczyli nam przeróżne, wspaniałe fanty i fanciki oraz materiały na wyposażenie stoisk
  • pomagali przy zorganizowaniu stanowisk festynowych
  • poświęcili czas, energię i wsparli nas sprzedając produkty, rozdając karteczki do losowania, oraz wykonując inne usługi dla uczestników festynu
  • mimo zmęczenia i późnej pory pomagali w sprzątaniu po imprezie
  • dobrze się bawili korzystając z różnych atrakcji, dzięki czemu mogliśmy uzyskać pieniądze na realizację naszych celów
  • nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów
  • uczniom szkoły za zaangażowanie i radość, za piosenki, taniec i szaleństwa na boisku, oraz pracę na stanowisku z balonami

Szczególne podziękowania za wyjątkowe zaangażowanie we współpracę przy organizacji pikniku i poświęcony czas składamy Państwu Magdalenie i Pawłowi Nowak, Dorocie Podsiadlik, Annie Nowak, Patrycji Mazur, Anecie Welc, Justynie Kowalczyk, Dariuszowi Rak.

Za finansowe wsparcie, a tym samym ufundowanie głównych nagród serdecznie dziękujemy:

• Fundacji Nasz Śląsk im. Gen. J. Ziętka
  • Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej
  • Panu Marcinowi Kokot (właścicielowi warsztatu samochodowego PM-CAR)
  • Trzem anonimowym darczyńcom – o których nie możemy nie wspomnieć                                                                                                      W inny niż finansowy sposób wsparli nas:
  • Kanlux S.A. Radzionków (Państwo Łamajkowscy)
  • Państwo Joanna i Józef Henkel
  • Harmonia Club Fitness dla Kobiet
  • Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
  • Szkoła językowa „Świat Języków” ul. Dworcowa 1
  • Szkoła językowa Edukom ul. Narutowicza
  • Lody Algida
  • Zakłady Mięsne Kuś
  • Tramwaje Śląskie S.A.
  • A-Z Biuro
  • Opera Śląska
  • Śląski Ogród Zoologiczny
  • Cinema City
  • Zakład kosmetyczny „Ewa”
  • Laserhouse Bytom
  • High Flyers Sp. z o.o. Sp. K. (ścianka wspinaczkowa Agora)
  • Pizzeria „Sport”
  • Pizzeria „Sycylia”
  • Pływalnia kryta Bytom

Podsumowując, dziękujemy wszystkim uczestnikom festynu i wszystkim życzliwym naszej szkole osobom za wspólnie spędzony czas, dobrą zabawę, humor i zaangażowanie, mamy nadzieję, że udało nam się pokazać całemu światu, że razem możemy zrobić bardzo dużo!