Festyn szkolny 2017

 

Szanowni Państwo!

 

Składamy gorące podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzeniu festynu szkolnego pod hasłem „Moja szkoło, mamo, tato przywitajmy razem lato”. Wasza życzliwa pomoc przybrała różne formy, każdą z nich bardzo doceniamy i jesteśmy wdzięczni! Dzięki Państwa bezinteresownemu wsparciu nasz festyn sprawił wiele radości całej społeczności szkolnej i okolicznym mieszkańcom oraz przyniósł dochód, dzięki któremu będziemy mogli poszerzyć bazę dydaktyczną naszej szkoły, a zarazem był szansą promocji szkoły w środowisku lokalnym!

 

Serdecznie więc dziękujemy wszystkim, którzy:

 

 • dostarczyli nam przeróżne, wspaniałe fanty i fanciki oraz materiały na wyposażenie stoisk
 • upiekli przepyszne ciasta i ciasteczka, którymi delektowali się uczestnicy
 • pomagali przy zorganizowaniu stanowisk festynowych
 • poświęcili czas, energię i wsparli nas sprzedając produkty, rozdając karteczki do losowania, oraz wykonując inne usługi dla uczestników festynu
 • mimo zmęczenia i późnej pory pomagali w sprzątaniu po imprezie
 • dobrze się bawili korzystając z różnych atrakcji, dzięki czemu mogliśmy uzyskać pieniądze na realizację naszych celów
 • nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów
 • uczniom szkoły za zaangażowanie i radość, za piosenki, taniec i szaleństwa na boisku, oraz pracę na stanowisku z balonami

 

Szczególne podziękowania za wyjątkowe zaangażowanie we współpracę przy organizacji pikniku i poświęcony czas składamy Państwu Magdalenie i Pawłowi Nowak, Dorocie Podsiadlik, Annie Nowak, Patrycji Mazur, Anecie Welc, Justynie Kowalczyk, Dariuszowi Rak.

 

Za finansowe wsparcie, a tym samym ufundowanie głównych nagród serdecznie dziękujemy:

 

 • Fundacji Nasz Śląsk im. Gen. J. Ziętka
 • Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej
 • Panu Marcinowi Kokot (właścicielowi warsztatu samochodowego PM-CAR)
 • Trzem anonimowym darczyńcom – o których nie możemy nie wspomnieć                                                                                                      W inny niż finansowy sposób wsparli nas:
 • Kanlux S.A. Radzionków (Państwo Łamajkowscy)
 • Państwo Joanna i Józef Henkel
 • Harmonia Club Fitness dla Kobiet
 • Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
 • Szkoła językowa „Świat Języków” ul. Dworcowa 1
 • Szkoła językowa Edukom ul. Narutowicza
 • Lody Algida
 • Zakłady Mięsne Kuś
 • Tramwaje Śląskie S.A.
 • A-Z Biuro
 • Opera Śląska
 • Śląski Ogród Zoologiczny
 • Cinema City
 • Zakład kosmetyczny „Ewa”
 • Laserhouse Bytom
 • High Flyers Sp. z o.o. Sp. K. (ścianka wspinaczkowa Agora)
 • Pizzeria „Sport”
 • Pizzeria „Sycylia”
 • Pływalnia kryta Bytom

 

Podsumowując, dziękujemy wszystkim uczestnikom festynu i wszystkim życzliwym naszej szkole osobom za wspólnie spędzony czas, dobrą zabawę, humor i zaangażowanie, mamy nadzieję, że udało nam się pokazać całemu światu, że razem możemy zrobić bardzo dużo!

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)