III Bytomski Festiwal Mody ii Stylizacji z udziałem naszych gimnazjalistów

24 kwietnia 2018 roku uczniowie klas III gimnazjum skorzystali z zaproszenia na III Bytomski Festiwal Mody i Stylizacji , który odbył się w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark. Zaproszenie otrzymaliśmy od Zespołu Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Mogliśmy podziwiać projekty finalistów dwóch konkursów : projektu stroju awangardowego inspirowanego tematem„PRZESTRZEŃ GALAKTYCZNA” oraz autorówi ich stylizacje ,,STRÓJ PRZYSZŁOŚCI”. Było bardzo widowiskowo i efektownie: uczennice jak profesjonalne modelki prezentowały na wybiegu stylizacje przy świetnie dopasowanej i podkreślająca nastrój muzyce. W czasie pokazu można było zobaczyć najciekawsze stylizacje, które powstały w Zespole Szkół , musztrę klas mundurowych oraz ciekawe występy artystyczne uczniów szkoły.