Aktywna Tablica - edycja 2022

1460x616

Gmina Bytom otrzymała dofinansowanie w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica” edycja 2022 - nformacja na stronie: https://www.bytom.pl/dla-mieszkanca/aktywna-tablica-edycja-2022

W roku szkolnym 2021/ 2022, szkoła nasza przystąpiła ponownie do programu rządowego Aktywna Tablica. W ramach programów zakupione zostały pomoce edukacyjne, które pozwolą realizować zadania szkoły ukierunkowane na rozwój uczniów, realizację ich potrzeb i zainteresowań z uwzględnieniem nowoczesnych narzędzi Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych TIK. Są to między innymi: tablety i najnowocześniejsze tablice interaktywne .

Druga lekcja otwarta TIK - aktywna Tablica

Druga lekcja otwarta z programu TIK Aktywna Tablica w naszej Szkole. Mali odkrywcy poznali historię filmu animowanego. Wykorzystano narzędzia TIK, co sprawiło uczniom sporo frajdy.

BAK i Aktywna Tablica RAZEM!

Fotosynteza - to jednak działa! Bazylia oczyściła powietrze, a my to udowodniliśmy. Czujniki PASCO dały radę, a uczniowie na zajęciach BAK mieli z tego eksperymentu sporo frajdy. Przy okazji wykorzystaliśmy nasza Tablice multimedialną, przez co połączyliśmy możliwości obydwu projektów BAK i Aktywnej Tablicę!