• Placówka poÅ‚ożona jest w dzielnicy Stroszek

przy ul. TysiÄ…clecia 7

Cała szkoła jest monitorowana.

Posiadamy piękny obiekt sportowy Orlik.

Uczniowie mogą zawsze skorzystać z pomocy higienistki szkolnej.

• Nasza szkoÅ‚a przygotowana jest na dzieci szescioletnie i  posiada szafki dla każdego ucznia.

Posiadamy nowoczesne sale, a  pracownie komputerowe, pozwalaja na pracę w systemie "jeden uczeń - jeden komputer".

Posiadamy dwie pracownie językowe wyposażone w stanowsika do pracy indywidulanej (słuchawki, mikrofon).

Posiadamy w pełni wyposażone pracownie przedmiowe, w tym nową pracownię przyrodniczą - "Zielona pracownia"

• Posiadamy Å›wietnie wyposażone biblioteki z kÄ…cikiem maÅ‚ego oraz mÅ‚odzieżowego czytelnika oraz z dostÄ™pem sieci Internet.

Księgozbiór jest nowy i bardzo bogaty.

• ZajÄ™cia odbywajÄ… siÄ™ z wykwalifikowanÄ… kadrÄ… pedagogicznÄ….

Nasza stołówka serwuje zdrowe, naturalne i pyszne domowe obiady.

Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje talenty oraz nadrabiać zaległości na wielu darmowych zajęciach pozalekcyjnych.

Posiadamy dwie sale gimnastyczne:małą i dużą , które spełniją najwyższe standardy.

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu

Pasowanie na czytelnika

Dnia 20 lutego 2012 r. odbyła się uroczystość Pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Akt pasowania poprzedziła lekcja biblioteczna, na której uczniowie poznali zbiory szkolnej biblioteki oraz zapoznali się z regulaminem i przyswoili zasady szanowania książek. Dzieci doskonale bawiły się przy rozwiązywaniu łamigłówek oraz zagadek, dotyczących baśniowych postaci. Następnie uczniowie pierwszej klasy złożyli przyrzeczenie szanowania książek, po czym zostali pasowani na czytelników przez bibliotekarkę – panią Aldonę Polak. Każdy z nowo przyjętych czytelników otrzymał dyplom na pamiątkę tego wydarzenia. Uroczystości Pasowania na czytelnika towarzyszył odświętny wystrój biblioteki z wystawką książek zachęcających do czytania oraz przygotowana na tę okazję prezentacja multimedialna.

Dziennik Librus

Aktywna Edukacja