Pluszowy Miś i jego rodzina - rozstrzygnięcie konkursu (2)

W dniu 12 grudnia 2013r. w filii nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość rozdania nagród w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno - Literackiego "Pluszowy Miś i jego rodzina" organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 38 w Bytomiu oraz Miejską Bibliotekę Publiczną - Filia Nr 20 - w Bytomiu z okazji ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA. Konkurs plastyczny był przeznaczony dla uczniów klas I - III, a literacki dla klas I-VI szkół podstawowych z rejonu Stroszka i Suchej Góry, a zadaniem uczestników było wykonanie pracy z wizerunkiem misiowej rodziny lub napisanie wiersza o misiowej rodzinie. W uroczystości wzięli udział laureaci konkursu wraz z opiekunem. Wszystkie prace literackie, a także naszych uczniów Kamili Siudy z kl. IVa, Karola Bottora z kl. IIa oraz Kryspina Żydka z kl. III A - zostały zamieszczone w mini-książeczce "Misiowe wierszyki".

NASI UCZNIOWIE ZDOBYLI:

I miejsce - Jagoda Nowacka, klasa 2a