• Placówka poÅ‚ożona jest w dzielnicy Stroszek

przy ul. TysiÄ…clecia 7

Cała szkoła jest monitorowana.

Posiadamy piękny obiekt sportowy Orlik.

Uczniowie mogą zawsze skorzystać z pomocy higienistki szkolnej.

• Nasza szkoÅ‚a przygotowana jest na dzieci szescioletnie i  posiada szafki dla każdego ucznia.

Posiadamy nowoczesne sale, a  pracownie komputerowe, pozwalaja na pracę w systemie "jeden uczeń - jeden komputer".

Posiadamy dwie pracownie językowe wyposażone w stanowsika do pracy indywidulanej (słuchawki, mikrofon).

Posiadamy w pełni wyposażone pracownie przedmiowe, w tym nową pracownię przyrodniczą - "Zielona pracownia"

• Posiadamy Å›wietnie wyposażone biblioteki z kÄ…cikiem maÅ‚ego oraz mÅ‚odzieżowego czytelnika oraz z dostÄ™pem sieci Internet.

Księgozbiór jest nowy i bardzo bogaty.

• ZajÄ™cia odbywajÄ… siÄ™ z wykwalifikowanÄ… kadrÄ… pedagogicznÄ….

Nasza stołówka serwuje zdrowe, naturalne i pyszne domowe obiady.

Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje talenty oraz nadrabiać zaległości na wielu darmowych zajęciach pozalekcyjnych.

Posiadamy dwie sale gimnastyczne:małą i dużą , które spełniją najwyższe standardy.

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu

Konkurs "Miasteczko Tuwima"

lok-tuwRok 2013 zostaÅ‚ ogÅ‚oszony Rokiem Juliana Tuwima z tej okazji biblioteka szkolna ogÅ‚asza konkurs plastyczno-czytelniczy pt.: MIASTECZKO TUWIMA. Do udziaÅ‚u w konkursie zapraszamy wszystkich chÄ™tnych uczniów klas I-III SPAby wziąć udziaÅ‚ w konkursie należy:
  • przeczytać dowolny wiersz Juliana Tuwima,
  • na podstawie przeczytanego wiersza wykonać pracÄ™ plastycznÄ…-przestrzennÄ… (np. z plasteliny) przedstawiajÄ…cÄ… bohatera utworu (osobÄ™, zwierzÄ™ lub przedmiot),
  • podpisać pracÄ™ imieniem, nazwiskiem i tytuÅ‚em przeczytanego wiersza,
  • przynieść podpisanÄ… pracÄ™ do biblioteki szkolnej w terminie do 19 kwietnia 2013r.

Dodatkowe informacje:

• technika plastyczna dowolna (np.: plastelina, modelina, materiaÅ‚, filc, bibuÅ‚a, kolorowe kartony, pudeÅ‚ka i in.), wysokość pracy max. do 25 cm,
  • jury zÅ‚ożone z nauczycieli oceniać bÄ™dzie: samodzielność i staranność wykonanej pracy, oryginalność pomysÅ‚u i doboru wiersza,
  • przewidziane sÄ… 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienia,
  • wszystkie prace stanÄ… siÄ™ częściÄ… wielkiego MIASTECZKA TUWIMA, które przygotujÄ… dzieci z Klubu Przyjaciół Franklina w bibliotece,
  • podsumowanie konkursu planowane jest na dzieÅ„ 23 kwietnia, kiedy to obchodzony jest Åšwiatowy DzieÅ„ KsiÄ…zki i Praw Autorskich ( jeżeli termin ulegnie zmianie – dzieci zostanÄ… poinformowane).

ZAPRASZAMY!

Dziennik Librus