Sukces Pauliny Dumy

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 1b Paulina Duma została laureatką Miedzyświetlicowego Konkursu "Wiosenny owad"organizowanego przez SP33 w Bytomiu. Gratulujemy Paulince I miejsca i życzymy dalszych sukcesów W konkursie szkołę reprezentowali również Szymon i Kasia. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

 

 

 

Praca Marty na międzynarodowej wystawie

Praca Marty na międzynarodowej wystawie

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mój Świat", zatytułowanym "Futurystyczne opowieści".
Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat. Celem konkursu było włączenie się w obchody stulecia urodzin Stanisława Lema – pisarza, futurologa i filozofa, który w swoich dziełach bardzo trafnie przewidział rozwój nowoczesnych technologii, takich jak: Internet, e-booki, audiobooki czy wirtualna rzeczywistość. Ponadto konkurs miał na celu promowanie twórczej aktywności dzieci i młodzieży, rozwijanie ich wyobraźni, pomysłowości, abstrakcyjnego myślenia oraz konfrontacja działań młodych twórców na płaszczyźnie międzynarodowej.
Na tegoroczną edycję konkursu napłynęło 1035 prac ze 115 ośrodków oraz 32 zgłoszenia indywidualne z Polski, Ukrainy, Tajwanu, Chin, Litwy i Rosji. Jury do wystawy pokonkursowej zakwalifikowało prace 72 autorów.
Wśród wybranych prac znalazła się praca Marty Szyszkowic z klasy 1 b.
Serdecznie gratulujemy !!!
Wystawę można oglądać od 28 maja do 31 sierpnia 2022 roku w Galerii Krańcowej w Lublinie oraz on-line w formie wirtualnej galerii

https://www.ddkbronowice.pl/wydarzenia/wystawy/wystawa-pokonkursowa-xxvi-miedzynarodowego-konkursu-plastycznego?fbclid=IwAR2ECsLJ7LsRrksdf1cALXKAvyJEaI-JDRMlOM2WQp5JDHFjmkM3hJVMSp8

Nasi chłopcy zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Bytomia w trójboju Gratulujemy!!!

trójNasi chłopcy zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Bytomia w trójboju Gratulujemy!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)