Lekcje - klasa 1a (Pani Grygiel-Haida 1 i 2)

Edukacja wczesnoszkolna – klasa 1a Pani Grygiel-Hajda

Zdalne nauczanie klasa Ia wych. J. Grygiel-Haida
Witam Was drodzy uczniowie oraz Waszy poniżej ch rodziców na platformie szkoły. To tylko formalność, bowiem mamy ze sobą kontakt e-mail już od środy 11 marca br. Zamieszczę poniżej informację przesłaną wtedy do wszystkich rodziców klasy I a:
W związku z zamknięciem placówek oświatowych  do dnia 25 marca br. włącznie, proponuję, by każdego dnia dzieci znalazły czas na poczytanie tekstów z podręcznika na poziomie dostosowanym do ich możliwości oraz ćwiczenia rachunkowe w zakresie 20 typu:
12+ 5=         i          17-5=
Mogą też śmiało przepisywać  wskazane przez Państwa zdania  i  wyrazy, liczyć głoski, litery i sylaby. Zależy nam na tym, by nie zapomniały nabytych umiejętności. Myślę, że z resztą poradzimy sobie śmiało, gdy wrócimy do szkoły.
Jestem również "otwarta" na Państwa inne propozycje i pozostaję z Państwem w e-mailowym kontakcie. Proszę,  pisać śmiało.
Życzę, byśmy wszyscy i nasi najbliżsi w zdrowiu przetrwali ten trudny czas.
wychowawczyni  I a   J. Grygiel-Haida
W kolejnej wiadomości e-mail we wtorek 17 marca br, podałam propozycje ćwiczeń do wykonania w tygodniu od 16 marca do 20 marca. Podaję treść przesłanej informacji:
Dzień dobry,
 proponuję dzieciom do wykonania w bieżącym tygodniu ( 16-20 marca) ćwiczenia  na podanych niżej stronach:
"karty ćwiczeń w linie"  od str. 18 do str. 22 i od str. 26 do str. 29
"karty ćwiczeń w kratkę"  od str. 16 do str. 31 (zadania rachunkowe i z treścią, te które uczniowie potrafią poprawnie wykonać)
w podręczniku warto poczytać teksty znajdujące się na stronach od str. 20  do str. 29
Ćwiczeń dodatkowych (na końcu) proszę na razie nie wykonywać.
Pozostaję w kontakcie e-mail do Państwa i dzieci dyspozycji.
wychowawczyni I a  J. Grygiel-Haida
Dziękuję za wszystkie informacje zwrotne od Państwa oraz zdjęcia dokumentujące pracę uczniów przysłane do sprawdzenia.
Pozostajemy w kontakcie e-mail. Dodatkowo wszystkie ćwiczenia będę umieszczała również na platformie szkoły. Nowe ćwiczenia prześlę w poniedziałek 23 marca.
Pozdrawiam serdecznie :)