Pedagog - informacja 1

Drodzy Uczniowie, niestety nie możemy spotkać się w "realu", ale przekazujemy Wam kilka próśb i rad.:)

Po pierwsze, bezwzględnie nie wychodźcie z domu!!!

Po drugie, nie marnujcie czasu. Wykorzystujcie materiały do nauki zdalnej oraz powtarzajcie i utrwalajcie materiał.:)

Po trzecie, pamiętajcie o zatelefonowaniu do babci, dziadka. Na pewno tęsknią za Wami!

Po co Wam zaległości... :)

Podrzucamy Wam kilka pomysłów na ciekawą i skuteczną naukę:

1. Wysypiaj się - co najmniej 8 godzin na dobę

2. Wstawaj rano, myj zęby, jedz śniadanie, ubieraj się i bierz się do pracy!

3. Ogranicz gry komputerowe i inne online

4. Dziel materiał na mniejsze partie

5. Rób przerwy w pracy co pół godziny lub co 45 minut. W domu bedzie jak w szkole :)

6. Pracuj systematycznie, codziennie

7. Korzystaj z proponowanych przez nauczycieli materiałów internetowych

8. Świętuj swoje sukcesy, np. dobrze rozwiązany quiz. Koniecznie powiedz o tym Rodzicom!

9. Zachęć do zadań internetowych Mamę, Tatę, Siostrę, Brata. Nauka może być rodzinną przygodą!

Wykorzystaj czas wolny na rozmowy z Rodzicami, planszówki, wspólną domową gimnastykę i inne rozrywki. Pomysłów Wam nie brakuje. Znamy Was przecież bardzo dobrze.:)

Niebawem  opublikujemy dla Was inne ciekawe rady i wskazówki, jak radzić sobie w obecnej szczególnej sytuacji.

Zaglądajcie do tej zakładki!

POZDRAWIAMY WAS CIEPŁO I ŻYCZYMY POWODZENIA W ZDALNYM NAUCZANIU!

Panie pedagog: Iwona Fidor i Anna Kultys

Drodzy Uczniowie,

Po pierwsze, bezwzględnie nie wychodźcie z domu!!!
Po drugie, nie marnujcie czasu. Wykorzystujcie materiały do nauki zdalnej oraz powtarzajcie i utrwalajcie materiał.:)
Po trzecie, pamiętajcie o zatelefonowaniu do babci, dziadka. Na pewno tęsknią za Wami!
Po co Wam zaległości... :)

Podrzucamy Wam kilka pomysłów na ciekawą i skuteczną naukę:
1. Wysypiaj się - co najmniej 8 godzin na dobę
2. Wstawaj rano, myj zęby, jedz śniadanie, ubieraj się i bierz się do pracy!
3. Ogranicz gry komputerowe i inne online
4. Dziel materiał na mniejsze partie
6. Pracuj systematycznie, codziennie
7. Korzystaj z proponowanych przez nauczycieli materiałów internetowych

Zaglądajcie do tej zakładki!

POZDRAWIAMY WAS CIEPŁO I ŻYCZYMY POWODZENIA W ZDALNYM NAUCZANIU!
Panie pedagog: Iwona Fidor i Anna Kultys