Aktualne wydarzenia na FB

Najważniejsze wydarzenia w naszej szkole umieścimy na stronie WWW, pozostałe wydarzenia prosimy śledzić na naszej stronie FB:

ZAPRASZAMY!

Przyjaciel zwierząt

Z ogromną radością i wdzięcznością dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli swoimi darami schronisko dla zwierząt w Miechowicach oraz Koci Gościniec w Radzionkowie. Zwierzaki i pomagający im wolontariusze są Wam ogromnie wdzięczni. Z przyjemnością pragnę ogłosić, że tytuł: VIc.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły.

Organizatorzy zbiórki:
p. Haber- Striczek
p. Labus
p. Kubica
i Samorząd Szkolny

Bytomska Choinka na Dworcu PKP

VII edycja akcji „Stroimy choinkę na bytomskim dworcu PKP”

Nasza szkoła dołączyła do akcji strojenia bytomskiej choinki na dworcu PKP. Będzie to choinka wszystkich bytomian i przyjaciół miasta. Naszym zadaniem było wykonanie pięknego łańcucha z bibuły.  Do akcji włączyły się wszystkie klasy. A oto, które klasy wykonały najdłuższy łańcuch:

W kategorii klasy I – III wygrała klasa 2c – 138m

W kategorii klasy IV – VIII wygrała klasa 7a – 136m

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie uczniów i wychowawców. Efekty Waszej pracy możecie podziwiać na choince na bytomskim dworcu:)

p. B. Grynicz

Góra Grosza 2020

Kochani,

Góra Grosza ma już 20 lat! Nasza szkoła jak co roku przystąpiła do tej szlachetnej akcji, aby pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.

Prosimy i zachęcamy do zbierania w każdej klasie „groszaków”. Po świętach Bożego Narodzenia, grosze zostaną policzone i wysłane na rachunek Towarzystwa Nasz Dom. Przyłączcie się do nas, każdy grosik ma znaczenie w uzbieraniu naszej Góry Grosza!

Magiczna noc z Harrym Potterem

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego! To była kolejna niezapomniana, magiczna noc! 31 maja 2019r. w piątek, późnym wieczorem potteromaniacy z klasy 4A, 4B, 4C oraz 5B i 8B zebrali się w bibliotece szkolnej, która w magiczny sposób przemieniła się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa HOGWART. O godzinie 20.00 otworzyły się wrota Hogwartu i profesorki Nimfadora Tonks (Katarzyna Stącel) oraz Aurora Sinistra (Beata Turos) - jak co roku - przywitały uczniów magicznej szkoły oraz przydzieliły ich do odpowiednich domów w szkole (według przynależności w Klubie Harrego Pottera).