Wizyta przedszkolaków z rodzicami w naszej szkole

24 stycznia 2013r. o godz. 17.00 w naszej szkole po raz drugi gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli wraz z rodzicami. Bardzo nam miło, że na planowane spotkanie przyszło tak wielu zainteresowanych naszą szkołą Rodziców.

W trakcie wizyty przedszkolaki wzięły udział w następujących zajęciach:

- FRANKLIN IDZIE DO SZKOŁY– poznajemy Klub Przyjaciół Franklina funkcjonujący przy bibliotece szkolnej,

- INTERNET PRZYJAZNY DZIECIOM – zajęcia w szkolnej pracowni komputerowej – gry edukacyjne z portalu Domowy Przedszkolak i Sieciaki,

- SALA ZABAW – zajęcia z chustą animacyjną oraz inne atrakcje.

W tym czasie rodzice obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą działalności naszej szkoły, a następnie mieli okazję pozwiedzać poszczególne sale i pracownie komputerowe, bibliotekę szkolną, świetlicę oraz salę zabaw i salę gimnastyczną.

Spotkanie przygotowali nauczyciele: mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Joanna Henkel, mgr Ewa Janik, mgr Katarzyna Stącel oraz Dyrekcja Szkoły: mgr Jolanta Sadowska i mgr inż. Beata Turos.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zapraszamy na kolejne spotkanie

13 MARCA 2013r. o godz. 17.00.