Finał konkursu "Niech żyje biblioteka!"

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka zorganizowała konkurs „Niech żyje biblioteka!”. 21 listopada 2013r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Nauczyciele wchodzący w skład jury mieli nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż prace dzieci oraz życzenia dla biblioteki były bardzo oryginalne i wyjątkowo pomysłowe. Do konkursu zgłosiło swoje prace 21 uczniów. Jury oceniało: samodzielność wykonanej pracy, pomysłowość, ciekawe wykonanie oraz trafność w doborze życzeń dla biblioteki.

Konkurs zorganizowała: mgr Katarzyna Stącel

GALERIA PRAC UCZNIÓW

ZWYCIĘZCY KONKURSU:

I miejsce: Kinga Bulka kl. 1A

II miejsce: Wiktoria Soballa kl. 3 A

III miejsce: Łukasz Gwóźdź kl. 2 A

WYRÓŻNIENIA:

Dagmara Salik kl. 3B (praca w świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. B. Kutki)

Martyna Moj kl. 3B

Natalia Szczęśniewska kl. 1B (praca w świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. mgr D. Sałabun)

Paulina Masłoń kl. 1A

Nagrody ufundowała RADA RODZICÓW – serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy !