IKEA dla edukacji

Kampania „Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majątek” to coroczna akcja organizowana od 2003 roku w ramach współpracy IKEA Foundation z UNICEF i Save the Children. Pomysł jest prosty: ze sprzedaży każdej pluszowej zabawki lub książeczki dla dzieci zakupionej w sklepach IKEA (od 10 listopada do 4 stycznia), IKEA Foundation przekaże 1 euro na to, by więcej dzieci mogło chodzić do szkoły w Azji, Afryce i Europie Wschodniej.

Nasza szkoła chciałaby w tym roku przyłączyć się do tej akcji, pomagając dzieciom potrzebującym, a jednocześnie wyposażając bibliotekę szkolną w pluszaki przedstawiające postaci z bajek, którymi nasze dzieci będą mogły się bawić w „Kąciku czytelnika” (zabawki będą stanowiły dodatkową zachętę do przeczytania wybranej bajki lub wystawienia jej w formie teatrzyku). Organizujemy zbiórkę pieniężną na ten cel w bibliotece szkolnej. Wystarczy, aby każde dziecko przekazało do biblioteki 1zł, a z pewnością uda nam się zebrać kwotę, która wystarczy na zakup bajkowych pluszaków, pamiętając, że w ten sposób również pomagamy potrzebującym dzieciom.

Dziękujemy za każde wsparcie akcji!

IKEA DLA EDUKACJI

Nasza szkoła chciałaby w tym roku przyłączyć się do tej akcji, pomagając dzieciom potrzebującym,                      a jednocześnie wyposażając bibliotekę szkolną w pluszaki przedstawiające z bajek, którymi nasze dzieci będą mogły się bawić w „Kąciku czytelnika”. Organizujemy zbiórkę pieniężną na ten cel. Wystarczy, aby każde dziecko przyniosło do biblioteki 1zł, a z pewnością uda nam się zebrać kwotę, która wystarczy na zakup pluszaków.

Dziękujemy za każde wsparcie akcji!