Mam talent! - III edycja szkolna

UWAGA UCZNIOWIE!

14 maja 2015 r. rusza III edycja szkolnego konkursu "Mam talent!"

CELE KONKURSU:

- rozwijanie kreatywności uczestników konkursu,

- popularyzowanie działań artystycznych,

- promowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego,

- skuteczne aktywizowanie uczniów do prezentacji swoich talentów,

- kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.

UDZIAŁ W KONKURSIE:

- do konkursu mogą zgłosić się wszyscy chętni uczniowie z klas I-VI SP,

- zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są w bibliotece szkolnej do 12 maja 2015r.

- uczestnicy wypełniają kartę zgłoszenia , która powinna być opatrzona podpisem wychowawcy(karty dostępne w bibliotece szkolnej)

FORMA PREZENTACJI:

- dowolna (muzyczna, taneczna, ruchowa, sportowa i in.)

- prezentacja nie może przekraczać 3 min., w przypadku prezentacji grupowej dopuszczalny jest występ do 5 min.

- podkład muzyczny należy dostarczyć w formacie MP3 do biblioteki szkolnej do dnia 13 marca 2015r. (termin ostateczny)

OCENA WYSTĘPU:

- występy będzie oceniać JURY złożone z Dyrekcji Szkoły, opiekuna Samorządu Uczniowskiego i uczniów reprezentujących SU - kryteria oceny: oryginalność występu, technika wykonania, dobór podkładu muzycznego, ogólny wyraz artystyczny, kreatywność i estetyka stroju i rekwizytów.

.

ORGANIZATORZY: mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Dorota Sałabun, mgr Katarzyna Stącel.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!