Dopalacze kradną życie - kampania społeczna

W dniach od 14-18 września 2015 roku nasza szkoła przyłączyła się do Kampanii Społecznej „Dopalacze kradną życie” zorganizowanej w Bytomiu. W szkole pojawiły się plakaty z hasłem: „Taki z Ciebie mocarz. Dopalacze kradną życie”. W klasach IV -VI pedagog przeprowadziła pogadanki na temat szkodliwości zażywania dopalaczy. Rodzice naszych uczniów uczestniczyli w prelekcji na temat DOPALACZY przygotowanej przez pracownika Centrum Pomocy Osobom Uzależnionym od Alkoholu i ich Rodzinom w Bytomiu.

Następujący uczniowie klas IV-VI przystąpili do KONKURSU pt. „Dopalacze kradną życie” zorganizowanego przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu przygotowując komiks lub MEM:

1. Laura Wójcik kl.VI a
  2. Wiktoria Kukowiecka VI a
  3. Wiktoria Matysiak V b
  4. Natalia Włodarz V b
  5. Marcelina Stefańska V a
  6. Wiktoria Soballa V a
  7. Julia Czernachowska V a
  8. Martyna Mrachacz V a
  9. Igor Sagan V a

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się `18 września o 11.00 podczas wielkiego finału akcji w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark .

Nasza uczennica Wiktoria Soballa z klasy V a została laureatką konkursu zdobywając II miejsce. Otrzymała od Prezydenta Bytomia pamiątkowy dyplom oraz TABLET. GRATULUJEMY!!!

Uczniów do konkursu przygotowała Pani pedagog mgr Bożena Prus-Kot