III finał akcji "Pluszaki dla edukacji"

10 grudnia 2015 r. zakończyliśmy III szkolną edycję akcji, tym razem pod hasłem "Pluszaki DLA EDUKACJI" - dzięki której pomogliśmy w edukacji dzieci w krajach dotkniętych biedą, a jednocześnie wyposażyliśmy bibliotekę szkolną w pluszaki przedstawiające postaci z bajek, którymi nasi najmłodsi uczniowie mogą bawić się w „Kąciku czytelnika”!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły.

Dzięki Wam zebraliśmy 147 zł, które przeznaczyliśmy na zakup bajkowych pluszaków oraz książki w sklepie IKEA w Katowicach. Z kolei Fundacja IKEA we współpracy z organizacją UNICEF z każdego zakupionego pluszaka przekaże 1 euro na edukację dzieci w krajach dotkniętych biedą.

Więcej o akcji PLUSZAKI DLA EDUKACJI

Wszystkich chętnych (małych i dużych) zapraszamy do zabawy w bibliotece!

Zapraszamy!