Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas I-III przygotowani pod kierunkiem pań: mgr Joanny Henkel i mgr Ewy Janik. Dyrektor szkoły Pani mgr Jolanta Sadowska pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Na koniec Pani Dyrektor serdecznie podziękowała za współpracę oraz wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły pani mgr Irenie Szewczyk, która odchodziła do pracy do innej placówki oraz pani mgr Beacie Turos za wieloletnie pełnienie funkcji zastępcy dyrektora.

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych oraz wyróżniono uczniów za zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego, a także za czytelnictwo.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych wakacji!