Projekt Niepodległa: Jestem z Polski. Galeria Młodego Patrioty

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości w naszej szkole biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny „ Jestem z Polski. Galeria Młodego Patrioty”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas V,VI,VII,VII i gimnazjalnych i polegał na stworzeniu autoportretu w dowolnej technice , który będzie zawierał elementy symboliki narodowej. Celem konkursu było uwrażliwienie młodych ludzi na wartości patriotyczno-narodowe oraz rozwijanie zdolności i wyobraźni. Na konkurs wpłynęło 31 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Jury wyłoniło zwycięzców i przyznało I miejsce, dwa równorzędne miejsca II oraz trzy wyróżnienia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.