Noc detektywów z detektywem Pozytywką

23 listopada 2018r. w godzinach od 20.00 do 23.00 odbyła się nocna impreza szkolna, której scenariusz oparty był na serii książek Grzegorza Kasdepke o Detektywie Pozytywce. W trakcie imprezy odbywały się: zajęcia umysłowe i manualne, gry i zabawy w grupach oraz detektywistyczna gra terenowa „Wielka zagadka”.
Uczniowie na podstawie zajęć, gier i zabaw poznali - Detektywa Pozytywkę - bohatera książek polskiego pisarza Grzegorza Kasdepke oraz dowiedzieli się na czym polega praca prawdziwego detektywa. Bawiliśmy się świetnie! Wszyscy uczestnicy zasłużyli na odznaki PRAWDZIWYCH DETEKTYWÓW! Najlepszymi Biurami Detektywistycznymi okazały się: „Pomarańczowe laćki”, „Kaczki w Kapeluszach” oraz Biuro „Tygrys” – GRATULUJEMY!!!! Nagrody zostaną wręczone 30 listopada 2018 r.

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.