Materiały Aktywna Tablica

 

Materiały do wykorzystania na lekcjach - Aktywna Tablica:

 

 

 

Druga lekcja otwarta TIK - aktywna Tablica

Druga lekcja otwarta z programu TIK Aktywna Tablica w naszej Szkole. Mali odkrywcy poznali historię filmu animowanego. Wykorzystano narzędzia TIK, co sprawiło uczniom sporo frajdy.

 

 

 

 

 

BAK i Aktywna Tablica RAZEM!


Fotosynteza - to jednak działa! Bazylia oczyściła powietrze, a my to udowodniliśmy. Czujniki PASCO dały radę, a uczniowie na zajęciach BAK mieli z tego eksperymentu sporo frajdy. Przy okazji wykorzystaliśmy nasza Tablice multimedialną, przez co połączyliśmy możliwości obydwu projektów BAK i Aktywnej Tablicę!

 

 

Szkolenie dla nauczycieli w ramach międzyszkolnej sieci współpracy TIK - aktywna Tablica

W ramach międzyszkolnej sieci współpracy przeprowadzono szkolenie dla nauczycieli biorących udział w programie TIK Aktywna Tablica. Szkolenie przeprowadzili Pani Dorota Sałabun-Gutwińska oraz Pan Lesław Gutwiński.

 

 

 

Klasy pierwsze z Aktywną Tablicą

Klasy pierwsze nieustannie wykorzystują nowoczesny sprzęt jaki jest aktywna tablica. uczniowie wykorzytsują ją na róznych zajęciach edukacji wczesnoszkolnej: matematyce, j. polskim, plastyce, oraz podczas zabawy.

 

 

 

 

 

Nauka poprzez zabawę - TIK w klasie 6

Klasy szóste na lekcji techniki wykorzystały TIK i aktywną tablicę - nauka poprzez zabawę - to świetny pomysł!

 

 

 

 

 

Pierwsza lekcja otwarta TIK

29 stycznia 2019r. odbyły się rewelacyjne zajęcia otwarte dla nauczycieli naszej szkoły, które przeprowadziła Dorota Sałabun-Gutwińska wraz z uczniami klasy 3a. Uczniowie pokazali, że świetnie potrafią pracować w grupach, znają podstawowe programy do nauki programowania dla dzieci oraz, że potrafią posługiwać się sprzętem multimedialnym, a także sterować ruchami robota na tablecie. Dziękujemy bardzo za możliwość uczestnictwa i obserwacji świetnych zajęć! Uśmiechnięte buźki to najlepszy dowód na to, że zajęcia się bardzo dzieciom podobały :)

 

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)