Półfinały wojewódzkie dziewcząt

Nasze dzielne pamie walczyły dziś w półfinałach wojewódzkich w piłce nożnej. Po zwycięstwie 3:1 i remisie 1:1 zajęły 2 miejsce. Do awansu do finałów wojewódzkich zabrakło 1 bramki. Dziękujemy dziewczęta za sportową postawę i walkę do końca. Gratulujemy!!!!!

 

 

 

Półfinały wojewódzkie chłopców

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszych panów udała się do Sośnicowic na półfinały wojewódzkie w piłce nożnej. Po ciężkiej walce zajęliśmy 2 miejsce, pokonując zespół Psar 3:1 i ulegając SP24 z Rudy Śląskiej 4:6 Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, ambicję i walkę do końca.Szkołę reprezentowali: Kamil Kałwak, Ksawery Labocha, Marcin Czudaj, Szymon Trzęsioch, Damian Dudziński, Dawid Bury, Daniel Elias, Dawid Sadowski.

 

 

Złoto w plażówce!

Złoto w plażówce !!! Na koniec roku szkolnego nasi chłopcy dołożyli do tegorocznych sukcesów złoty medal w siatkówce plażowej. Gratulacje !!!Szkołę reprezentowali : Marcin Czudaj i Ksawery Labocha !!!!

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Oliwia Glazer - uczennica kl. 3a 29 maja br. reprezentowała naszą szkołę w konkursie czytelniczym "Tych bohaterów już znam - lektury trzecioklasisty". W konkursie należało wykazać się bardzo dobrą znajomością treści trzech lektur : "Karolci" M. Kruger, "Dzieci z Bullerbyn" A. Lindgren oraz "Calineczki" H. Ch. Andersena. Zmagania konkursowe składały się z trzech części: testu znajomości treści lektury, odpowiedzi na wylosowane pytania, części praktycznej, do której wykonania przeznaczono 5 min. Oliwce zabrakło 1 punktu, by uplasować się na III miejscu. Gratulujemy znajomości lektur i życzymy dalszych przygód związanych z książkami. Uczennicą do konkursu przygotowała Joanna Grygiel-Haida.

Mistrzostwo Bytomia w piłce nożnej dziewcząt!

MAMY TO ! Mistrzostwo Bytomia w piłce nożnej dziewcząt jest nasze ! W poniedziałek nasze uczennice rozegrały 2 mecze grupowe. Oba pewnie wygrywając ! Natomiast w dniu wczorajszym popisały się świetną grą wygrywając ze Szkołą Podstawową nr 45 aż 9:0 ! W meczu o I miejsce dziewczyny zmierzyły się ze Szkołą Podstawową nr 21. Fani wielkich emocji zdecydowanie nie mogli narzekać ! Po zaciętej walce, podstawowy czas gry zakończył sie wynikiem 4:4 ! Przyszedł czas na dogrywkę ! Dogrywkę ,którą nasze Aktimelki wygrały ! 7:6 to wynik końcowy ! Dziewczyny walczyły w składzie ; Nicola Kafka C ,Patrycja Kania, Małgorzata Miś, Patrycja Bonanaty, Emilia Białas, Natalia Włodarz, Martyna Ciesielska, Wiktoria Matysiak. Na ich czele stał dumny Trener Ireneusz Krzyszkowski ! GRATULACJE DZIEWCZYNY !!!

 

Więcej artykułów…

  1. Mamy Złoto!
Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)