Sprzątanie Świata 2018

W tym roku również wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata. Koleżanki i koledzy z klasy IV oraz gimnazjaliści dokładnie wysprzątali tereny przyległe do szkoły przy budynkach przy Narutowicza i Tysiąclecia. Klasa III c gimnazjum pod opieką p. Anny Haber Striczek, udała się do Suchogórskiego Labiryntu Skalnego, gdzie jak co rok młodzież naszej szkoły pomaga w usuwaniu śmieci. Tak trzymać!
Adriana Labus, Anna Haber Striczek, Mateusz Kalinowski

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019.

Klasy 2c i 2d nad jeziorem

14 czerwca 2018r. uczniowie klasy IId i IIc spędzali miło czas nad jeziorem Dzierżno Małe. Szczególną atrakcją był rejs żaglówką oraz piknik przy ognisku. Nie brakowało też gier i zabaw, które wyzwalały wiele pozytywnej energii.

Wycieczka do "Starego Młynu"

Nasi najmłodsi koledzy i koleżanki odwiedzili Muzeum Dawnych Rzemiosł "Stary Młyn" w Żarkach.

Festyn szkolny 2018 - "Się Działo!!!"

Festyn szkolny 2018 to prawdziwy sukces! Zabawa była wspaniała było wiele atrakcji: pokazy sokolnicze, strażackie, dmuchańce, wóz policyjny, mali ratownicy, baloniki, lody, wymiana książek, malowanie paznokci, warkoczyki,aikido, występy, gastronomia, loteria i inne. Wszyscy wspaniale się bawili!

Galeria 1

Galeria 2