Zapraszamy na Dziady cz. II

Głośne czytanie na leśnej polanie

19 października 2018r. klasa 1a wyruszyła na Leśną Polanę, aby tam znaleźć przyjaciół z Gangu Słodziaków! W lesie poznaliśmy przygody Słodziaków czytane przez zaproszonego Gościa Specjalnego :) Poznaliśmy leśne zwierzęta i zasady dobrego zachowywania się w lesie. Przez lornetkę podpatrywaliśmy leśnych mieszkańców! Wspaniale spędziliśmy Dzień Głośnego Czytania!

Sprzątanie Świata 2018

W tym roku również wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata. Koleżanki i koledzy z klasy IV oraz gimnazjaliści dokładnie wysprzątali tereny przyległe do szkoły przy budynkach przy Narutowicza i Tysiąclecia. Klasa III c gimnazjum pod opieką p. Anny Haber Striczek, udała się do Suchogórskiego Labiryntu Skalnego, gdzie jak co rok młodzież naszej szkoły pomaga w usuwaniu śmieci. Tak trzymać!
Adriana Labus, Anna Haber Striczek, Mateusz Kalinowski

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019.

Klasy 2c i 2d nad jeziorem

14 czerwca 2018r. uczniowie klasy IId i IIc spędzali miło czas nad jeziorem Dzierżno Małe. Szczególną atrakcją był rejs żaglówką oraz piknik przy ognisku. Nie brakowało też gier i zabaw, które wyzwalały wiele pozytywnej energii.