Detektywi z III a w Muzeum Górnośląskim

Klasa 3a odwiedziła Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Uczniowie uczestniczyli w Lekcji muzealnej Detektywistyczne Biuro Śledcze. Podzieleni na grupy operacyjne Sowy, Lisy, Borsuki i Zające wyjaśniali sprawy w oparciu o samodzielnie odszukany materiał dowodowy i akta sprawy. Wszystko związane było z lasem, łąką, żyjącymi w tych ekosystemach zwierzętami i działalnością człowieka. To był czas świetnej zabawy

 

Uczniowie klasy drugiej na warsztatach kulinarnych

Uczniowie klasy drugiej pod opieką Pani Henkel udali się na warsztyy kulinarne, których zwięczenim było upieczenie pizzy według własnego przepisu.

 

 

 

 

Mili goście w naszej szkole …

17 stycznia odwiedzili nas zaprzyjaźnieni podopieczni i opiekunowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bytomiu Stroszku. Tym razem w ramach spotkania integracyjnego młodzież z Warsztatów zaprezentowała uczniom naszej szkoły niezwykle oryginalne Jasełka – Wigilia w autobusie. Ciekawy pomysł , zaangażowanie podopiecznych i ich opiekuna spowodowały, że ponownie poczuliśmy świąteczny nastrój i wzruszenie . Ponadto zawdzięczamy im chwilę refleksji i przemyśleń na temat naszych możliwości i chęci. Dziękujemy za obecność w naszej szkolnej społeczności.
Opiekunowie spotkania
p.A. Treter, p. G. Kokoszka

 

Zabawy uczniów klasy 2a

Uczniowie klasy 2a wykorzystali opady śniegu do wspaniałej zabawy.

 

 

 

 

 

 

Christmas cards for friends" - projekt etwinning

Nasza Szkoła przystąpiła do projekt etwinningowego "Christmas cards for friends". W ramach projektu wymienimy się kartkami bożonarodzeniowymi z naszymi przyjaciółmi z Grecji. Cześć kartek przygotowały dzieci pod opieką Pani Katarzyny Stącel. Koordynatorem projektu jest Pani Dorota Sałabun- Gutwińska. 

 

 

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)