Samorząd wybrany!

sudzieciW październiku odbyły się wybory do nowego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie naszej szkoły mogli wybrać swoich przedstawicieli spośród 9 kandydatów. Oto jak przedstawiają się wyniki głosowania:

Mateusz Adamik 6b - 20

Kinga Bulka 7a - 32

Zofia Cieniawska 5c - 20

Mikołaj Kozak 5b - 19

Antonina Lewandowska - 10

Aleksandra Łamajkowska 5a - 17

Weronika Paszek 6c - 33

Oliwia Sobota 5c - 5

Oliwia Woźniczka 8a - 13

Dziękuję kandydatom za przygotowanie plakatów wyborczych i doceniam chęć działania na rzecz wspólnoty naszej szkoły. A oto nasz nowy Samorząd Uczniowski:

przewodnicząca - Weronika Paszek

zastępcy - Kinga Bulka, Zofia Cieniawska, Mateusz Adamik

Gratulujemy nowemu samorządowi i życzymy wiele satysfakcji i sukcesów na pełnionych stanowiskach.

Wasz Opiekun:)

Magiczna noc z Harrym Potterem

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego! To była kolejna niezapomniana, magiczna noc! 31 maja 2019r. w piątek, późnym wieczorem potteromaniacy z klasy 4A, 4B, 4C oraz 5B i 8B zebrali się w bibliotece szkolnej, która w magiczny sposób przemieniła się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa HOGWART. O godzinie 20.00 otworzyły się wrota Hogwartu i profesorki Nimfadora Tonks (Katarzyna Stącel) oraz Aurora Sinistra (Beata Turos) - jak co roku - przywitały uczniów magicznej szkoły oraz przydzieliły ich do odpowiednich domów w szkole (według przynależności w Klubie Harrego Pottera).

Apel z okazji Dnia Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi w budynku naszej szkoły przy ul. Tysiąclecia odbył się apel dla KLAS 6-8 i GIM. Apel przygotowali uczniowie klasy 8b pod opieką Pana Lesława Gutwińskiego. Mottem przewodnim apelu była doktryna Zero Odpadków (Zero Waste).

Dzień Ziemi

Akademię z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole przygotowali uczniowie pod okiem Pana Mateusza Kalinowskiego.

Konkursy z okazji Dnia Ziemi

W związku z obchodami Tygodnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzech konkursach:

- konkursie recytatorskim
- konkursie plastycznym " Planeta Ziemia 3d - moja wizja planety"
oraz w quizie wiedzy o Ziemi. Pomysłodawcą i organizatorem jest Pan Mateusz Kalinowski.

Ogłoszenie laureatów juz w najbliższy piątek. Za wszystkich trzymamy kciuki!

Więcej artykułów…

1. Nasi uczniowie na zawodach