Czytajmy z McDonald`s

 

Hasło promocji McDonalds brzmi: "Kup zestaw Happy Meal i McZestaw otrzymasz dodatkowo książkę gratis".

 

Już teraz w McDonald's można znaleźć serię siedmiu książek dla dzieci, które napisali i ilustrowali polscy pisarze i graficy.
Są to lektury dla najmłodszych czytelników, którzy dopiero poznają litery i sylaby, jak również dla tych trochę starszych, którzy niedawno nauczyli się czytać zdaniami oraz dla tych najbardziej zaawansowanych - płynnie czytających. Więcej o serii można znaleźć na: www.czytamsobie.pl

 

W domu, w parku, na placu zabaw, a teraz w McDonald’s! Przygodę z książką można rozpocząć wszędzie! Zalety? Po pierwsze: wspólne chwile z książką wzmacniają rodzinne więzi, po drugie: czytanie pobudza wyobraźnię i rozwija intelekt, a po trzecie: dziecko, które regularnie czyta, odnosi sukcesy, bo jego umysł jest poddawany nieustannemu treningowi.

 

Obejrzyj SPOT PROMOCYJNY serii książek w ramach Akcji „Czytam sobie”.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)