XIX Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Znam twórczość Agnieszki Frączek”

 

Kamil Benc i Jakub Olszewski - uczniowie kl. II a reprezentowali naszą szkołę 4 grudnia na Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Znam twórczość Agnieszki Frączek” w SP nr 7 w Zabrzu. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III.

 

Uczestników konkursu obowiązywała znajomość dwóch książek pisarki „Byk jak byk” i „Przy słowie jest przysłowie” popularyzujących poprawność języka polskiego. Samodzielnie wykonywali również pracę plastyczną formatu A3 dotyczącą jednej z dwóch wymienionych książek.

 

Podczas konkursu uczniowie w pięciu testach pisemnie odpowiadali na pytania związane z treścią w/w książek, a następnie uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką, które dostarczyło im niesamowitych wrażeń.

W tym roku Kamil i Jakub byli najmłodszymi uczestnikami konkursu. Życzymy im sukcesów w przyszłorocznej edycji.

 

Uczniów do konkursu przygotowała mgr Joanna Grygiel.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)