Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Przestrzenna palma wielkanocna"

 

17 kwietnia 2015r. świetliki pod kierunkiem wychowawców: Doroty Sałabun i Bożeny Kutki bardzo starannie przygotowały się do międzyświetlicowego konkursu plastycznego „Przestrzenna Palma Wielkanocna” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 45 w Bytomiu. Prace naszych świetlików były bardzo barwne i pomysłowe. Ozdobiły je kwiaty z bibułki, motylki, trawki i bazie. Zostaliśmy zaproszeni na uroczysty finał i okazało się, że otrzymaliśmy dwa wyróżnienia – dla Hanny Cieniawskiej z kl. 1b oraz Katarzyny Książek z kl. 3b. Obie prace pod opieką wychowawcy pani Bożeny Kutki. Obejrzeliśmy też krótkie przedstawienie p.t.: „Pinokio ma kłopoty”. Po słodkim poczęstunku z nagrodami i dyplomami wróciliśmy do szkoły.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)