Projekt Relacja ma Moc

W tym roku szkolnym Nasza Szkoła brała udział w Projekcie Relacja ma Moc  – profilaktyka przemocy domowej w Bytomiu. Projekt Relacja ma MOC – profilaktyka przemocy domowej w Bytomiu był realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 marca 2024 r. Głównym celem projektu była poprawa systemu przeciwdziałania przemocy domowej na terenie Bytomia i zmniejszenie ryzyka wystąpienia przemocy domowej. Realizacja celu została zapewniona poprzez wypracowanie modelu współpracy międzyinstytucjonalnej oraz poprzez prowadzenie działań z zakresu wczesnej profilaktyki na rzecz podniesienia jakości relacji w rodzinie. Działania te były kierowane do następujących grup docelowych: pracowników podmiotów działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w Bytomiu, osób zagrożonych wystąpieniem przemocy domowej – beneficjentów końcowych projektu oraz społeczności lokalnej. Działania w ramach projektu objęły przede wszystkim rejon dzielnicy Stroszek w Bytomiu. Projekt był realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków Funduszy Norweskich i środków krajowych. Szkolnymi koordyantorkami projektu były: Pani Dodota Sałabun-Gutwińska oraz Pani Agnieszka Czerwińska.

Data dodania: 2024-05-10 18:53:41
Data edycji: 2024-07-03 18:58:04

Zobacz nasze konkursy. Weź udział!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy!

Przejdź na stronę swojej klasy!

naszej

„Całe życie jest szkołą”