Podaruj im uśmiech

W dniu 24 kwietnia 2013r. klasy pierwsze szkoły podstawowej miały okazję uczestniczyć w projekcie „Podaruj im uśmiech” realizowanym przez Fundację „Happy Animals”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez przedstawicieli Fundacji z udziałem zwierząt, na temat „Zapobiegania przejawom agresji wobec zwierząt”.

 

Fundacja Happy Animals jest jedną z organizacji pozarządowych powołanych na rzecz ochrony środowiska i ochrony zwierząt. Działa na terenie całej Polski (a w szczególności na Dolnym Śląsku). Do jej priorytetowych zadań należą m.in. udzielanie pomocy bezdomnym i pokrzywdzonym zwierzętom, a także wspomaganie procesu rehabilitacji i terapii osób niepełnosprawnych oraz nieprzystosowanych społecznie. W ramach działalności statutowej, realizuje również autorskie programy profilaktyczne. Osoby związane z fundacją, tworzą zespół młodych i ambitnych ludzi, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań. Łączy ich wspólna pasja – miłość do Zwierząt.

 

Więcej na stronie Fundacji HAPPY ANIMALS

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)