Scrabble w Szkole

 

Już po raz czwarty nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego "Scrabble® w szkole", który realizowany jest na zajęciach Szkolnego Klubu Scrabble w bibliotece szkolnej. Klub zaopatrzony jest w zestawy do gry w Scrabble Junior, Scrabble Original oraz karty do gry w Scrabble, które zasponsorowała firma MATTEL.

Ważną zaletą niniejszego programu jest możliwość jego dostosowania i wykorzystania zgodnie z potrzebami nauczyciela prowadzącego zajęcia. Nie narzuca on jednego tylko sposobu prowadzenia zajęć i wykorzystania gry Scrabble®. Umożliwia natomiast realizację własnych pomysłów, w oparciu o pewne zasugerowane schematy.

Zapraszamy wszystkich sympatyków gry w Scrabble do wspólnego scrabblowania! Spotkania odbywają się w bibliotece szkolnej w każdy piątek po lekcjach. Mile widziani będą wszyscy uczniowie, którzy chcą rozpocząć przygodę ze scrabblami i nauczyć się w nie grać.

Opiekunem Szkolnego Klubu Scrabble jest Pani mgr Katarzyna Stącel.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)