Dzień Nauczyciela

14 października 2013r. nauczyciele obchodzili swoje święto w szkole. Z tej okazji została przygotowana akademia przez uczniów klas VI-tych pod kierunkiem pani mgr Ireny Szewczyk. Zaprezentował się również Szkolny Chór, którego opiekunem jest pani mgr Aleksandra Jóźwik.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor mgr Jolanta Sadowska życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom uczniów szczęścia i radości z wykonywanej pracy, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów.

Z rąk pani Dyrektor nauczyciele oraz pracownicy otrzymali również Nagrodę Dyrektora za rzetelną pracę na rzecz szkoły. Wyróżnieni nauczyciele to : mgr Joanna Grygiel, mgr Barbara Grynicz, mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Joanna Henkel, mgr Anna Kalyta, Bożena Kutka, mgr Hanna Marczyk, mgr Halina Miś, mgr Bożena Prus-Kot, mgr Dorota Sałabun, mgr Katarzyna Stącel oraz mgr inż. Beata Turos.

Wyróżnieni pracownicy szkoły: Teresa Barańska, Elżbieta Kałdonek, Teresa Maciopa, Maria Morzywołek, Ryszard Karbowiak, Izabela Królczyk, Beata Panek, Marcel Róża oraz Anna Saft.

Z grona naszych nauczycieli pani mgr Dorota Sałabun otrzymała również Nagrodę Prezydenta miasta Bytomia.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)