Certyfikat za "Aktywną edukację" przyznany

 

 

Osiem szkół z Bytomia wzięło udział w programie "Aktywna edukacja" realizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dyplom za zaangażowanie w rozwój oświaty i aktywne wspieranie szkół otrzymało też nasze miasto.

 

Organizatorzy projektu wyróżnili bytomskie szkoły, które aktywnie uczestniczyły i z sukcesem zakończyły program.
Wśród nich są: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 51, Gimnazjum nr 6, Szkoła Podstawowa im. Poli Maciejowskiej nr 5, Szkoła Podstawowa im W. Broniewskiego nr 3, Szkoła Podstawowa nr 37, Gimnazjum im. J. Korczaka nr 8 oraz Gimnazjum nr 9.

 

 

Głównym celem "Aktywnej edukacji" było podniesienie jakości nauczania przy wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych, wymiana doświadczeń między nauczycielami oraz pomoc w określeniu potrzeb placówki w zakresie wyboru i zarządzania sprzętem oraz infrastrukturą sieciową.

 

Program Aktywna edukacja jest prowadzony w ramach projektu „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach” i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)