Dzień Nauczyciela 2014

 

14 października 2014r. nauczyciele obchodzili swoje święto w szkole. Z tej okazji została przygotowana uroczysta akademia przez uczniów klas III, IV, V i VI-tych pod kierunkiem Pań mgr Hanny Marczyk i mgr Aleksandry Jóźwik. Wspaniale zaprezentował się również Szkolny Chór, w skład którego weszli nowi uczniowie z klas IV-tych.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor mgr Jolanta Sadowska życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom uczniów szczęścia i radości z wykonywanej pracy, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów.

 

Z rąk pani Dyrektor nauczyciele oraz pracownicy otrzymali również Nagrodę Dyrektora za rzetelną pracę na rzecz szkoły. Wyróżnieni nauczyciele to : mgr Joanna Grygiel, mgr Barbara Grynicz, mgr Dariusz Grzegorczyk, mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Joanna Henkel, mgr Aleksandra Jóźwik, Pani Krystyna Koper, mgr Dorota Krajewska, mgr Halina Miś, mgr Dorota Podsiadlik, mgr Katarzyna Stącel oraz mgr inż. Beata Turos.

 

Wyróżnieni pracownicy szkoły: Agnieszka Gronek, Ryszard Karbowiak, Izabela Królczyk, Beata Panek, Marcel Róża oraz Anna Saft, Iwona Sitnik i Hieronima Świerzewska.

 

Z grona naszych nauczycieli pani mgr Bożena Prus-Kot otrzymała również Nagrodę Prezydenta miasta Bytomia.

 

Kwiaty na ręce Pań Dyrektor złożyły przedstawicielki Rady Rodziców Panie: Katarzyna Stefańska i Dorota Przygoda.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)