Miś w podróży - finał konkursu

 

 

W dniu 20 listopada 2014r. w filii nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość rozdania nagród w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno - Literackiego "Miś w podróży" organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 38 w Bytomiu oraz Miejską Bibliotekę Publiczną - Filia Nr 20 - w Bytomiu z okazji ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA.

 

 

 

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli:

III miejsce:

EWA POCHAŁA kl. 2b

 

Wyróżnienie:

MATEUSZ WAWRZYNIAK kl. 3a oraz MAGDALENA STOLARCZYK kl. 3a

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Konkurs plastyczny był przeznaczony dla uczniów klas I - III szkół podstawowych z rejonu Stroszka i Suchej Góry oraz Radzionkowa, a zadaniem uczestników było wykonanie pracy z wizerunkiem misia w podróży. W uroczystości wzięli udział laureaci konkursu wraz z opiekunem. Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać na wystawie.

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)