Franklin idzie do szkoły - wizyta przedszkolaków z rodzicami w naszej szkole

 

3 marca 2015r. o godz. 17.00 w naszej szkole gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli wraz z rodzicami. Bardzo nam miło, że na planowane spotkanie przyszło tak wielu zainteresowanych naszą szkołą Rodziców.

 

W trakcie wizyty przedszkolaki wzięły udział w następujących zajęciach:

 

- FRANKLIN IDZIE DO SZKOŁY– poznajemy Klub Przyjaciół Franklina funkcjonujący przy bibliotece szkolnej,

 

- INTERNET PRZYJAZNY DZIECIOM – zajęcia w szkolnej pracowni komputerowej – gry edukacyjne z portalu Domowy Przedszkolak i Sieciaki,

 

- SALA ZABAW – zajęcia z chustą animacyjną oraz inne atrakcje,

 

- ZAJĘCIA PLASTYCZNE - z wykorzystaniem nowoczesnych przyborów do malowania farbami.

 

W tym czasie rodzice obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą działalności naszej szkoły, a następnie mieli okazję pozwiedzać poszczególne sale i pracownie komputerowe, bibliotekę szkolną, świetlicę oraz salę zabaw i salę gimnastyczną.

 

Spotkanie przygotowali nauczyciele: mgr inż. Lesław Gutwiński, mgr Ewa Janik, mgr Katarzyna Kroj, p. Bożena Kutka, mgr Hanna Marczyk, mgr Halina Miś, mgr Dorota Sałabun, mgr Katarzyna Stącel, mgr Justyna Ziora oraz Dyrektor Szkoły: mgr Jolanta Sadowska.

 

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zapraszamy na kolejne spotkanie

30 MARCA 2015r. o godz. 17.00

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)