Dzień Nauczyciela 2015

 

 

14 października 2015r. nauczyciele obchodzili swoje święto w szkole. Z tej okazji została przygotowana uroczysta akademia przez uczniów klas II, III, IV, V i VI-tych pod kierunkiem Pań mgr Barbary Grynicz, mgr Doroty Podsiadlik i mgr Aleksandry Jóźwik. Wspaniale zaprezentował się również Szkolny Chór, w skład którego weszli nowi uczniowie z klas IV-tych.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor mgr Jolanta Sadowska życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom uczniów szczęścia i radości z wykonywanej pracy, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów.

 

 

Z rąk pani Dyrektor nauczyciele oraz pracownicy otrzymali również Nagrodę Dyrektora za rzetelną pracę na rzecz szkoły.

 

Wyróżnieni nauczyciele to : mgr Iwona Butor, mgr Małgorzata Garus, mgr Joanna Grygiel, mgr Barbara Grynicz, mgr Ewa Janik, mgr Anna Kalyta, Pani Bożena Kutka, mgr Halina Miś, mgr Dorota Podsiadlik, mgr Bożena Prus-Kot, mgr Dorota Sałabun, mgr Katarzyna Stącel oraz mgr inż. Beata Turos.

 

Wyróżnieni pracownicy szkoły: Teresa Barańska, Zofia Burdalska, Agata Ditman, Elżbieta Kałdonek, Ryszard Karbowiak, Izabela Królczyk, Maria Morzywołek, Beata Panek, Marcel Róża oraz Anna Saft.

 

Z grona naszych nauczycieli Panie: mgr Jolanta Sadowska oraz mgr inż. Beata Turos otrzymały również Nagrodę Prezydenta miasta Bytomia.

 

Kwiaty na ręce Pań Dyrektor złożyła przedstawicielka Rady Rodziców Pani: Dorota Przygoda.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)