Niech moc będzie z Wami!

 

 W styczniu w Klubie Przyjaciół Franklina mieliśmy wyjątkowe zajęcia poświęcone fenomenalnej sadze o Gwiezdnych Wojnach! Na podstawie książki Zofii Staneckiej "Droga mocy" z serii "Czytam sobie" poznaliśmy niesamowite przygody Luke`a Skywalker`a - rycerza Jedi oraz jego przyjaciół: Yody, Chewbacki, Hana Solo, Lei, a także droidów C-3PO i  R2-D2 nie zabrakło również i wątku o Lordzie Vaderze, który stanął po ciemnej stronie mocy :)

 

Zajęcia wyjątkowe nie tylko ze względu na tematykę, ponieważ zaprosiliśmy uczennice z klasy 5b (które kiedyś należały do Klubu Franklina) aby przeczytały pierwszakom historię o niepokonanym rycerzu Jedi.

Po przeczytaniu książki uczniowie wykonali wspaniałe gwiezdne myśliwce: TIE FIGHTER!

 

A moc (zabawy) cały czas była z nami!

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)