Wizyta klasy III a w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej na Suchej Górze

 

 

23 marca klasa IIIa wzięła udział w zajęciach prowadzonych wolontariuszy Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach w ramach programu "Polichrom". Zajęcia odbywały się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej na Suchej Górze. Dzieci zapoznały się z pracą strażaków, poznały sprzęt strażacki  oraz dowiedziały się jak udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym w różnych wypadkach. W trakcie trwania zajęć odbyły się również konkursy z nagrodami, gry i zabawy oraz słodki poczęstunek.

 

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie ciekawych zajęć Pani mgr Barbarze Fajer i Pani mgr Agnieszce Szelidze oraz uczennicom ZSAEiO w Bytomiu. 
 

Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią mgr Joanną Henkel

Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)